Zkušenosti zákazníků
Velký, nebo malý projekt. Na každém záleží

Ať už s námi pracujete dlouho, nebo společně teprve začínáme, vždy se snažíme pro vás a váš byznys udělat maximum. Potěší nás, pokud nám napíšete, v čem jsme vám pomohli a co se vám díky nám podařilo vyladit. Radujeme se z vašich úspěchů.

Podělit se o zkušenost

 

Audioteka

Agentura AdVisio nám spravovala placenou část Facebooku více než rok a půl. Po celou dobu jsme byli s jejich službami opravdu spokojeni. Oceňuji především kvalitu odvedené práce a spolehlivost lidí, kteří se o náš Facebook starali. Přístup konzultanta Radka byl vždy maximálně profesionální a pro naši značku přínosný. AdVisio ráda doporučuji, vstřícnost a flexibilita je u nich na prvním místě.

Ela Štěrba Molenda
Obchodní manažerka
www.audioteka.com
Spokojenost klienta
100

Floorwood.cz

Floorwood.cz

Spolupracovat s agenturou AdVisio jsme začali v okamžiku, kdy se ukázalo, že přechod na https protokol nebyl vůbec zvládnutý a zažívali jsme strmý pád. Na doporučení jsem oslovil agenturu AdVisio a následoval naprostý koncert, který trvá prakticky dodnes. Jako hlavní přednost AdVisia mohu jmenovat komplexnost služeb na špičkové úrovni nejen na domácím trhu, ale také bezproblémové expanze na trhy zahraniční, kdy nemusíte prošlapávat novou cestu, ale můžete se opřít o reálné zkušenosti celého kolektivu.

Václav Urban
Majitel, jednatel
www.floorwood.cz
Spokojenost klienta
100

CK Vítkovice tours

Martin Lehocký

S AdVisiem pracujeme už poměrně dlouho. Pomohli nám s mnoha věcmi, často i nad rámec nasmlouvaných prací. V AdVisiu totiž myslí s přesahem a řeší problémy komplexně. Díky nim nám PPC přináší mnoho nových klientů a daří se nám úspěšně optimalizovat web.

Martin Lehocký
Ředitel společnosti
www.ckvt.cz

Snowbitch.cz

Jiří Cafourek

Naše spolupráce začala jen na bázi správy SEO. Dost rychle se ale rozrostla i na správu PPC, FB atd. Ve většině oblastí naší spolupráce vykazují výsledky nárůst v desítkách %. Oceňuji hlavně rychlost a kreativitu všech specialistů, kteří se na našem projektu podílejí.

Jiří Cafourek
Manažer e-shopu
www.snowbitch.cz
Zvýšení obratu z PPC
71

Chata Prašivá

Chata Prašivá

Po mnoha letech strávených v západní Evropě jsem si zvykl na seriózní přístup k práci, profesionální jednání, zájem a starostlivost o zakázníka. I když toto bohužel v Česku není zcela běžné u velké části podnikatelů a firem, AdVisio Marketing s.r.o. tohle vše umí, dokáže a nabízí. Takže mohu jen vřele doporučit a firmě přeji, aby si takto vysoko nastavený level udržela!

Martin Stiller
Chatař
www.chataprasiva.cz
Spokojenost klienta
100

Dodané služby

Hecht.cz

Stanislav Ungr

S agenturou AdVisio nyní spolupracujeme pět let. V době, kdy jsme připravovali nové e-shopy, jsme vybírali mezi řadou konkurentů. AdVisio vyhrálo především díky důslednému přístupu a znalosti aktuálního dění v oblasti online marketingu. Ve zrodu nám poradili jak správně optimalizovat strukturu a postupně jsme se i díky jejich píli dostali na přední příčky českého internetu.

Během působení na trhu jsme spolupracovali s několika agenturami, ale žádná tolik neodpovídala našim cílům.

Stanislav Ungr
Marketingový manažer
www.hecht.cz
Nárůst obratu z PPC
330

Bewooden.cz

Konzultaci ze společnosti AdVisio jsme si vyžádali z důvodu vývoje internetového projektu většího rozsahu, včetně informačního systému, který jsme realizovali s externí firmou. Spoluúčast pana Komára na jednání nám pomohla k lepšímu a detailnějšímu vyspecifikování kompletního zadání a sestavení celkového projektu, včetně nejasných detailů. Díky lepší koordinaci na začátku při zadání jsme se vyhnuli zbytečným nejasnostem a sporům v průběhu realizace.

Ing. Jakub Najdek
Jednatel
www.bewooden.cz
Spokojenost klienta
100

Dodané služby

Luxurytable.cz

Luxury Table

Rádi bychom poděkovali za Vaše služby. Po letech spravování eshopu vlastními silami jsme pochopili, že profesionální služby mají smysl nejen časový, ale především konverzní.

Z počátku jsme byli skeptičtí, protože naše zkušenosti s Vašimi předchůdci nebyly ideální.

Ačkoli komunikujeme výhradně elektronicky a telefonicky a dosud jsme se osobně neviděli, jsme s Vašimi službami velmi spokojeni.

Děkujeme Vám za Váš přístup, veškerá doporučení a pomoc celého AdVisio týmu při zprovoznění eshopu na nové platformě, kterou milujeme. Rovněž děkujeme za převzetí odpovědnosti za sociální platformy a tvorbu nového krásného loga.

Vaši společnost vřele doporučujeme všem, kteří internetové podnikání myslí vážně.

Eva Lapešová
Majitel, jednatel
www.luxurytable.cz

Chytapust.cz

Chyť a pusť

S agenturou AdVisio spolupracujeme od října 2014. Postupně přebrali starost o všechny naše reklamní kanály po předchozích agenturách a mohu říct, že jsem naprosto spokojený. Obrat roste, snížily se náklady a vše funguje, jak má.

Martin Poslední
Majitel, jednatel
www.chytapust.cz
Nárůst obratu z PPC
341

Žaluzie24.eu

S agenturou AdVisio spolupracujeme již pět let a mohu s klidným svědomím říci, že i díky jejich práci se nám daří meziročně růst o desítky procent v obratu. Ochotně nám pomáhají nejen v PPC, ale i v dalších oblastech online marketingu.

Tomáš Petruška
Majitel, jednatel
www.zaluzie24.eu

Radynacestu.cz

Na spolupráci s AdVisiem oceňuji především velmi hlubokou znalost dané problematiky. Spolupráce je vždy velmi profesionální. Každý detail na připravovaném webu byl důležitý a v konečné fázi zpracován k maximální dokonalosti. Zcela jednoznačně se potvrdilo, že je nejefektivnější svěřit přípravu webu opravdovým odborníkům.

Martin Šimek
Majitel cestovní kanceláře
www.radynacestu.cz

Olzatex.cz

Spolupráci s firmou Advisio mohu jen doporučit. Vše, co pro nás Advisio dělá, je na vysoké úrovni. Mladí lidé, kteří se rádi učí novým věcem a mají nápady. To přesně jsme hledali. Navíc nám nikdy neřeknou: "Tohle nejde." Je na ně prostě spolehnutí. Všichni, kteří na našem projektu pracují, působí jako součást naší firmy a podílí se velkou měrou na tom, jak naše značka roste.

Marcela Brázdilová
Sales manager
www.olzatex.cz
Meziroční nárůst obratu
135

Přihlaste se k odběru newsletteru

Buďte ve střehu, konkurence nikdy nespí.
S námi vám žádná e-commerce novinka neunikne.