Sklik
Správa PPC v Skliku

Sklik je český reklamní systém propojený s vyhledávací a obsahovou sítí Seznam. Funguje na bázi prokliku, za reklamu platíte pouze v případě, že na ni uživatel klikne a navštíví váš web. Začít můžete i s velmi nízkým rozpočtem.

  • Získáte mnoho nových zákazníků
  • Oslovíte zákazníky v blízkém okolí i v celé České republice
  • Zacílíte reklamu přesně na své zákazníky
  • Budete vidět ve vyhledávání Seznamu

Nezávazně poptat

 

Facebook Ads

Vytvoříme, povedeme a vyhodnotíme vaše reklamní kampaně na Facebooku.

Google AdWords

Reklamu na Google máme v malíčku: tvoříme, nastavujeme, optimalizujeme.

RTB

Zmaximalizujeme váš brandový dosah

Webová analytika

Změříme a vyhodnotíme vaše reklamy

Sklik podrobně

Sklik je český reklamní systém propojený s vyhledávací a obsahovou sítí Seznam. Funguje na bázi prokliku, za reklamu platíte pouze v případě, že na ni uživatel klikne a navštíví váš web. Začít můžete i s velmi nízkým rozpočtem. Samotnou reklamu na Skliku můžete spusti takřka okamžitě.

Proč inzerovat v Skliku

  • Získáte mnoho nových zákazníků
  • Oslovíte zákazníky v blízkém okolí i v celé České republice
  • Zacílíte reklamu přesně na své zákazníky
  • Budete vidět ve vyhledávání Seznamu
  • Můžete oslovit zákazníky, kteří již byli na vašem webu

Reklamy ve vyhledávání

Textové reklamy

Placené textové reklamy se objevují společně s ostatními výsledky fulltextového vyhledávání. Výsledky vyjíždí těm, kteří hledají vaši službu, nebo produkt, a to podle zadaných klíčových slov. Inzeráty s nejvyšší cenou za proklik se zobrazují na TOP pozicích nad organickými výsledky vyhledávání. Další placené pozice se nachází dole pod výsledky hledání. Placená reklama se zobrazuje převážně ve výsledcích vyhledávání na Seznamu. V případě nutnosti je možné reklamu zobrazovat také ve vyhledávání encyklopedie.seznam.cz, seznam.sk nebo v dalších partnerských vyhledávačích. PPC reklama je super v tom, že za ni platíte pouze tehdy, pokud na ni zákazníci kliknou a dostanou se k vám na web.

Produktové inzeráty

Placené produktové inzeráty se většinou zobrazují napravo vedle výsledků fulltextového hledání. Doplňuje je obrázek produktu. Zákazník díky nim směřuje rovnou na produkt, který ho zajímá. Produktové inzeráty využívají databázi zbožového srovnávače Zbozi.cz. Po propojení účtu Skliku s účtem Zboží se dají rovnou nastavit produktové kampaně, a to bez nutnosti tvorby nových inzerátů, nebo zadávání klíčových slov.

Tento typ kampaní doporučujeme všem majitelům e-shopů, jelikož jde o velmi ziskový reklamní formát.

Reklamy v obsahové síti Seznam

Placená reklama v obsahové síti má různorodé využití. Platíte buď za proklik na ni (PPC), nebo za určitý počet zobrazení (PPV). Reklamy se zobrazují v obsahové síti Seznamu, kterou tvoří mnoho populárních českých webů. Pro tento typ reklamy lze použít textové nebo bannerové reklamní inzeráty.

Textové a bannerové inzeráty

Textové inzeráty se objevují u článků, které tematicky souvisí s nabízeným produktem, či službou. Grafické inzeráty mají formu banneru a zobrazují se na vybraných webech z obsahové sítě Seznamu, např. Novinky.cz, Super.cz, Sport.cz aj. Pokud si za proklik připlatíte, dostane se váš banner na domovskou stránku Seznamu, a to na pozici přímo pod přihlášením do e-mailu.

Dynamický retargeting

Inzerenti Skliku, pokud jsou propojeni se zbožovým srovnávačem Zboží, mohou svým zákazníkům ukazovat přesně ty produkty, které již dříve zkoumali, ale nenakoupili. Produkty pronásledují zákazníky napříč celou obsahovou sítí Seznamu a zobrazují se s obrázkem produktu, logem obchodu a s aktuální cenou. Dynamický retargeting se často zobrazuje také na domovské stránce Seznam.cz, kde funguje obzvláště dobře.

Doplňkové služby

Google Analytics

Ukážeme vám, co umí Google Analytics, a nastavíme vám základní i pokročilé statistiky.

Audit PPC kampaní

Projdeme všechny vaše reklamní kanály a navrhneme, co zlepšit

Návrh PPC strategie

Připravíme pro vás optimální řešení PPC kampaní tak, aby fungovaly na maximum.

Chcete také úspěšný projekt?

Požádejte nás nezávazně o řešení. Ozveme se vám, naplánujeme osobní setkání, zjistíme, jaké jsou vaše potřeby a připravíme orientační cenovou nabídku.


Přihlaste se k odběru newsletteru

Buďte ve střehu, konkurence nikdy nespí.
S námi vám žádná e-commerce novinka neunikne.