Reference

S našimi klienty se snažíme vždy navázat, co možná nejužší spolupráci, abychom byli schopni odvádět tu nejlepší práci, která je podepřena opravdovými výsledky. Přesvědčte se o tom!

Internetový marketing nás baví

To je základ k tomu tvořit stále nová a inovativní řešení.

Osobní přístup a profesionalita

Zakládáme si na osobním přístupu. Proto naši klienti jednají přímo s konzultanty.

Know-how a zkušenosti

E-marketingem se zabýváme už více než 11 let a neustále se vzděláváme.

Co o nás říkají?
Vyjádření dlouhodobých klientů

S agenturou AdVisio spolupracujeme už přes dva roky a mohu s klidným svědomím říci, že i díky jejich práci se nám daří meziročně růst o desítky procent v obratu. Ochotně nám pomáhají nejen v PPC, ale i v dalších oblastech online marketingu.

Tomáš Petruška www.zaluzie24.eu

Naše spolupráce začala jen na bázi správy SEO. Dost rychle se ale rozrostla i na správu PPC, FB atd. Ve většině oblastí naší spolupráce vykazují výsledky nárůst v desítkách %. Oceňuji hlavně rychlost a kreativitu všech specialistů, kteří se na našem projektu podílejí.

Jiří Cafourek www.snowbitch.cz

Za naši firmu mohu s čistým svědomím doporučit spolupráci s firmou AdVisio. Spolupráce je od počátku na vysoké úrovni. Hledala jsem mladé lidi, kteří mají nápady, stále se učí a neznají slovo, to nejde, spolehlivé a ochotné. To co jsem hledala, jsem u Advisia rozhodně našla. Lidé, s kterými spolupracuji, se chovají, jako by byli nedílnou součástí naší firmy a podílí se na tom, jak naše firma na trhu roste.

Marcela Brázdilová www.olzatex.cz

S agenturou AdVisio nyní spolupracujeme dva roky. V době, kdy jsme připravovali nové e-shopy, jsme vybírali mezi řadou konkurentů. AdVisio vyhrálo především díky důslednému přístupu a znalosti aktuálního dění v oblasti online marketingu. Ve zrodu nám poradili jak správně optimalizovat strukturu a postupně jsme se i díky jejich píli dostali na přední příčky českého internetu.

Během působení na trhu jsme spolupracovali s několika agenturami, ale žádná tolik neodpovídala našim cílům.

Stanislav Ungr www.hecht.cz

S agenturou AdVisio spolupracujeme od října 2014. Postupně přebrali starost o všechny naše reklamní kanály po předchozích agenturách a mohu říct, že jsem naprosto spokojený. Obrat roste, snížily se náklady a vše funguje, jak má.

Martin Poslední www.chytapust.cz

Rádi bychom poděkovali za Vaše služby. Po letech spravování eshopu vlastními silami jsme pochopili, že profesionální služby mají smysl, nejen časový, ale především konverzní.

Z počátku jsme byli skeptičtí, protože naše zkušenosti s Vašimi předchůdci nebyly ideální.

Ačkoli již více než rok komunikujeme výhradně elektronicky a telefonicky a dosud jsme se osobně neviděli, jsme s Vašimi službami velmi spokojeni.

Děkujeme Vám za Váš přístup, veškerá doporučení a pomoc celého Vašeho týmu při zprovoznění eshopu na nové platformě, kterou milujeme. Rovněž děkujeme za převzetí odpovědnosti za sociální platformy a tvorbu nového krásného loga,…

Vaši společnost vřele doporučujeme všem, kteří internetové podnikání myslí vážně.

Eva Lapešová www.luxurytable.cz

Konzultaci ze společnosti AdVisio jsme si vyžádali z důvodu vývoje internetového projektu většího rozsahu, včetně informačního systému, který jsme realizovali s externí firmou. Spoluúčast pana Komára na jednání nám pomohla k lepšímu a detailnějšímu vyspecifikování kompletního zadání a sestavení celkového projektu, včetně nejasných detailu. Díky této lepší koordinaci na začátku při zadání jsme se vyhnuli zbytečným nejasnostem a sporům v průběhu realizace.

Ing. Jakub Najdek www.bewooden.cz

Spolupráce s AdVisio je jako když si jdete koupit rohlík a dostanete k němu rovnou celou pekárnu. Obrovské zkušenosti a stále nové znalosti, které máte při řešení projektů k dispozici, jsou důvodem proč volím AdVisio.

Marek Suchý www.nutrend.cz

Na spolupráci s AdVisiem oceňuji především velmi hlubokou znalost dané problematiky. Spolupráce je vždy velmi profesionální. Každý detail na připravovaném webu byl důležitý a v konečné fázi zpracován k maximální dokonalosti. Zcela jednoznačně se potvrdilo, že je nejefektivnější svěřit přípravu webu opravdovým odborníkům.

Martin Šimek www.radynacestu.cz

Kluci z AdVisia mají obrovské know-how a dokáží navrhovat weby opravdu použitelné pro skutečné uživatele. Advisio se nebojím doporučit kterémukoliv klientovi netdevela (provozovatelům e-shopů na platformě ShopSys).

Petr Svoboda www.shopsys.cz

VYBRANÍ KLIENTI
Komu jsme již pomohli?

Chyť a Pusť

E-shop s rybářským vybavením

Meziroční zvýšení obratu o více než 100 %


Zobrazit více
Ollies

Ollies, to jsou oblíbené cukrárny v Ostravě a Olomouci!

Meziroční navýšení počtu objednávek o více než 330 %


Zobrazit více
Olzatex.cz

E-shop s ubrusy, záclonami a krásným bytovým textilem

Meziroční navýšení obratu eshopu o více než 100 %


Zobrazit více
HECHT

Přední český dodavatel zahradní techniky značky HECHT s více než 25ti prodejnami po celé ČR

Meziroční navýšení obratu z PPC reklamy o více než 800 %


Zobrazit více
Colours of Ostrava

Multižánrový mezinárodní hudební festival

Zobrazit více
Svět her

Největší eshop s deskovými a společenskými hrami v ČR

Meziroční navýšení obratu z PPC o více než 50 %


Zobrazit více
Nejlevnejsinabytek.cz

E-shop s největší nabídkou nábytku skladem v ČR!

Meziroční navýšení obratu z PPC o více než 20%


Zobrazit více
Pradlo-Elegant.cz

Spodní prádlo, župany a slušivé pyžama

Zobrazit více
Rady na cestu
Zobrazit více
Pilana Market

PILANA patří se svými 650 zaměstnanci k největším výrobcům nástrojů v Evropě.

Zobrazit více
Zippo

Světoznámé benzínové Zapalovače Zippo

Zobrazit více
NetDirect

Společnost NetDirect patří k předním tvůrcům internetových obchodů v České republice a na Slovensku

Zobrazit více
eD’ system Czech
Zobrazit více

Chcete také úspěšný projekt?


Přihlásit se k odběru zpravodaje

Zůstaňte s námi ve spojení. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a my vám budeme maximálně jednou měsíčně posílat tipy na zajímavé články a videa týkajících se online marketingu.