Proč si vybrat AdVisio

V internetovém byznysu uspějete jen tehdy, pokud o sobě dáte vědět. A s tím vám rádi pomůžeme. Umíme zákazníka přivést, získat ho i udržet.

Naši klienti
To mohou potvrdit

Ochotně nám pomáhají nejen v PPC, ale i v dalších oblastech online marketingu.
Tomáš Petruška
Oceňuji hlavně rychlost a kreativitu všech specialistů, kteří se o nás starají.
Jiří Cafourek
Za naši firmu mohu s čistým svědomím doporučit spolupráci s firmou AdVisio.
Marcela Brázdilová
Kvalitní spolupráce, doporučuji.
Stanislav Ungr

Co nás odlišuje?
Naše filozofie

1

Držíme slovo

Spolehněte se

Pokud vám něco slíbíme, uděláme maximum, abychom to dotáhli do konce. Vzdušné zámky nestavíme, vycházíme z reálných možností. Marketingový on-line mix vám připravíme tak, aby vám projekt začal vydělávat co nejdřív. A o to v podnikání jde.

2

Pracujeme pro vás

Nebojte se růst

Díky našim zkušenostem dokážeme odhadnout, co vám zafunguje. Nasadíme všechny dostupné nástroje a nedáme tomu pokoj. Měříme, A/B testujeme, hledáme ty nejlepší cesty. Přistupujeme k vaší značce celistvě, jenom reklama nestačí. Jen tak váš byznys poroste.

3

Záleží nám na kvalitě

Dostanete 100%

Za svou prací si stojíme. Snažíme se vždy o nejlepší výsledek, jenom průměr nám nestačí. Jestliže uděláme chybu, přiznáme ji. Stále se zdokonalujeme, pracujeme sami na sobě a využíváme nejnovější techniky a nástroje. Váš úspěch je pro nás důležitý.

4

Sledujeme trendy

Zůstaňte v obraze

„Kdo jednou stál, už stojí opodál.“ Tohle u nás nečekejte, přešlapování na místě nás nebaví. Žádná e-commerce novinka nám neunikne. Školíme se a účastníme se konferencí v oboru. Učíme se nové věci, a držíme tak krok s těmi nejlepšími. Znalosti předáváme vám.

5

Pohlídáme vaše kampaně

Detaily nechte na nás

O vaše reklamní kampaně se pečlivě staráme: pomůžeme s tvorbou PPC sestav, nasadíme jednotlivé reklamy a monitorujeme je během jejich působení. Průběžně je upravujeme a optimalizujeme podle dosažených výsledků. Vašich investic si vážíme. Rozvážně.

6

Pravidelně vás informujeme

Udržujte si přehled

Přesně víte, za co platíte. Na konci každého měsíce vám pošleme podrobný report, díky kterému zjistíte, co se na vašem projektu dělalo. Nemusíme nic tajit, ani vymýšlet. Všechnu odvedenou práci přesně evidujeme, abychom vám mohli říct, jak jsme společně pokročili. Blíž k cílové pásce.

7

Patříme ke špičce

Chtějte maximum

Jsme Google Premier Partner, držíme Heureka cerftifikaci a zároveň patříme mezi certifikované Sklik agentury. Na naše certifikáty jsme hrdí, stály nás mnoho úsilí a umožňují nám nabídnout vám nadstandardní služby. Díky nim svou konkurenci vždy předběhnete.

Chcete také úspěšný projekt?


Přihlásit se k odběru zpravodaje

Zůstaňte s námi ve spojení. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a my vám budeme maximálně jednou měsíčně posílat tipy na zajímavé články a videa týkajících se online marketingu.