Snowbitch

Představení projektu

Snowbitch.cz je nejen e-shop, ale i kamenné prodejny po celé ČR s cool skate a snowboard vybavením. Firma nabízí produkty předních značek jako jsou Bench, Converse, Dakine, Vans, Burton, Adidas nebo Fox. Pro klienta aktuálně spravujeme většinu online marketingových aktivit ve čtyřech jazycích a výsledky jsou vidět!

Délka spolupráce: říjen 2014 - stále probíhá
Chci vydělat více

Co vše pro klienta řešíme?

 • PPC reklama pro snowbitch.cz
 • PPC reklama pro snowbitch.sk
 • PPC reklama pro snowbitch.pl
 • PPC reklama pro snowbitch.de
 • Správa Facebook reklamy
 • SEO
 • Linkbuilding
 • Obsahový marketing
 • UX a použitelnost
 • Zvyšování výkonu e-shopu
 • Poradenství a konzultace

Cíle projektu

Hned první měsíc po zahájení spolupráce s klientem jsme značně zvýšili obrat.

Zvýšit obrat e-shopu

Zefektivnit PPC reklama

Díky spolupráci s blogery a youtubery zvyšujeme dosah značky.

Rozšířit povědomí o značce

Získat kvalitní zpětné odkazy

Ukázka naší práce

PPC reklama

PPC reklamu jsme u projektu přebírali nejprve pro českou verzi e-shopu snowbitch.cz. Hned první měsíc jsme se dostali do značného zisku, přičemž aktuálně se pohybujeme na několika násobku původního obratu.

Mimo reklamu pro Česko aktuálně pracujeme také na slovenských, polských a německých kampaních, kde dosahujeme rovněž velmi dobrých výsledků.

Zvýšení dosahu značky přes YouTube

Snowbitch je značka pro mladé, proto neustále hledáme možnosti, jak co nejlépe oslovit cílové publikum. I proto jsme se rozhodli využít video reklamu a podpořit dosah brandu skrz YouTube. I když video nebylo primárně vytvořeno jako reklamní spot, dokázali jsme přes něj oslovit 57 000 uživatelů.

Práce s blogery a YouTubery

Blog a YouTube patří k velmi silným reklamním formátům. Z toho důvodu jsme oslovili přední české blogery, kteří nám pomáhají dostat značku Snowbitch k cílovému publiku.

Co jsme dokázali

Zvýšení obratu z PPC reklamy

Zvýšení počtu konverzí z PPC reklamy

Snížení nákladu na konverzi v PPC

Zvýšení obratu z Facebooku

Vyjádření klienta

Naše spolupráce začala jen na bázi správy SEO. Dost rychle se ale rozrostla i na správu PPC, FB atd. Ve většině oblastí naší spolupráce vykazují výsledky nárůst v desítkách %. Oceňuji hlavně rychlost a kreativitu všech specialistů, kteří se na našem projektu podílejí.

Jiří Cafourek,  www.snowbitch.cz

Vyjádření konzultanta

Práce na projektu Snowbitch nás neskutečně baví. Jde o značku, se kterou se skvěle pracuje. Klient je otevřený a vítá jakoukoli inovaci nebo návrh na zlepšení. Díky tomu jsme schopni jít rychle dopředu. Aktuálně se kromě české verze věnujeme také slovenskému, polskému a německému projektu, kde se nám rovněž daří zvyšovat prodeje.

Jiří Komár,  Konzultant internetového marketingu

Chcete také úspěšný projekt?

Požádejte nás nezávazně o řešení. Ozveme se vám, naplánujeme osobní setkání, zjistíme, jaké jsou vaše potřeby a připravíme orientační cenovou nabídku.


Přihlaste se k odběru newsletteru

Buďte ve střehu, konkurence nikdy nespí.
S námi vám žádná e-commerce novinka neunikne.