Semix

Představení projektu

Semix je společnost nadšená do zdravé výživy a ochrany životního prostředí. Mimo to jde o prvního výrobce skutečně celozrnných cereálií v ČR. Provozuje e-shop Zdravyzivot.com, který neustále posiluje svou pozici na trhu. My, v AdVisiu, pak máme na starost kompletní online marketing a růst tohoto skvělého projektu. 

Délka spolupráce: červen 2014 - stále probíhá
Chci vydělat více

Co vše pro klienta řešíme?

  • Správa PPC reklamy
  • SEO a linkbuilding
  • Správa Facebook reklamy
  • Zvyšování výkonu e-shopu
  • UX a použitelnost
  • Poradenství a konzultace

Cíle projektu

Postupné zvyšování obratu e-shopu

Zvýšení povědomí o značce

Získat kvalitní zpětné odkazy

Co jsme dokázali

Meziroční narůst obratu

Zvýšení návštěvnosti

Zvýšení organické návštěvnosti

Vyjádření klienta

Spolupráci s marketingovou agenturou AdVisio jsme zahájili v červnu 2014, kdy byla z desítky společností ucházejících se o poskytování on-line marketingových služeb pro SEMIX PLUSO vybrána jako nejvíce vyhovující.

A to aniž by v daném výběrovém řízení rozhodovala cena služeb. Naším primárním cílem bylo dostat se do povědomí co největšího počtu spotřebitelů orientujících se na zdravý životní styl a vybudovat z prakticky neznámého e-shopu, byť s cereáliemi špičkové kvality, prosperující internetový obchod.

Rozhodovala kvalita a spektrum nabízených služeb, dosavadní výsledky v online marketingu a schopnost pracovat nikoli podle zavedených šablon, ale s ohledem na naše individuální požadavky. Před AdVisiem stály dva nesnadné úkoly: během jednoho roku přivést do e-shopu Zdravý život dvojnásobný počet návštěv a zdvojnásobit jeho obrat. Už po prvních osmi měsících naší spolupráce vykazujeme trojnásobný počet návštěv a také obrat našeho internetového obchodu se více než ztrojnásobil. AdVisio beze zbytku dodrželo všechno, co ve výběrovém řízení slíbilo, a naše spolupráce slibně pokračuje.

S rozhodnutím svěřit online marketing do rukou tohoto dynamického týmu zapálených mladých odborníků jsme s odstupem jednoho roku od naší volby maximálně spokojeni.

Renáta Gebauerová - marketingové oddělení,  www.zdravyzivot.com

Vyjádření konzultanta

Spolupráce se společností SEMIX PLUSO si velice ceníme, jelikož jde o silnou značku z našeho regionu, která se vyznačuje nejen svými výrobky té nejvyšší kvality, ale i svým postojem k životními prostředí, což je nám velmi blízké. Během naši spolupráce jsme s klientem ušli již poměrně dlouhou cestu a spustili kampaně ve většině reklamních kanálů. Za vše mluví také stále rostoucí objem tržeb a zvětšování klientské základny.

Jiří Komár,  Konzultant internetového marketingu

Chcete také úspěšný projekt?

Požádejte nás nezávazně o řešení. Ozveme se vám, naplánujeme osobní setkání, zjistíme, jaké jsou vaše potřeby a připravíme orientační cenovou nabídku.


Přihlaste se k odběru newsletteru

Buďte ve střehu, konkurence nikdy nespí.
S námi vám žádná e-commerce novinka neunikne.