Nutrend

Představení projektu

Nutrend je přední český výrobce výživy a doplňků stravy nejen pro sportovce, ale i pro všechny, kteří preferují aktivní životní styl. V rámci naši spolupráce jsme se starali hlavně o tvorbu a následnou správu PPC kampaní. Mimo to jsme působili také jako konzultanti pro nově vznikající web společnosti. 

Délka spolupráce: červen 2013 - květen 2014
Chci vydělat více

Co vše pro klienta řešíme?

  • Tvorba PPC kamapní
  • Správa PPC kampaní
  • Webová analytika
  • Konzultace a poradenství

Vyjádření klienta

Spolupráce s AdVisio je jako když si jdete koupit rohlík a dostanete k němu rovnou celou pekárnu. Obrovské zkušenosti a stále nové znalosti, které máte při řešení projektů k dispozici, jsou důvodem proč volím AdVisio.

Martin Suchý,  www.nutrend.cz

Vyjádření konzultanta

Práce pro společnost Nutrend pro nás byla velká výzva, jelikož se jedná o předního výrobce doplňků výživy a značku, která je v Česku, ale i v zahraničí hodně vidět. V rámci naši spolupráce jsme se soustředili zejména na PPC, které dříve firma neřešila. Cílem našich kampaní bylo zejména podpořit brand a zvýšit povědomí jednotlivých výrobků v daném segmentu, což se podařilo.

Jiří Komár,  Konzultant internetového marketingu

Chcete také úspěšný projekt?

Požádejte nás nezávazně o řešení. Ozveme se vám, naplánujeme osobní setkání, zjistíme, jaké jsou vaše potřeby a připravíme orientační cenovou nabídku.


Přihlaste se k odběru newsletteru

Buďte ve střehu, konkurence nikdy nespí.
S námi vám žádná e-commerce novinka neunikne.